Mazury - Absolutnie wszystko o Mazurach. Noclegi, czarter, Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia, Mazury, Mazury, naszego serwisu. e-Mazury.com.pl
Przewodnik, Sztynort, Mazury, Przewodnik, Sztynort, Mazury, Przewodnik, Sztynort, Mazury, Przewodnik, Sztynort, Mazury, Przewodnik, Sztynort, Mazury,
  
  
  
  
  

Zachęcamy do zapoznania się z szerokim wyborem mebli: fotele gabinetowe. Do przychodni polecamy atrakcyjne meble do przychodni. W tym miesiącu w promocji są ławka do poczekalni. Jeśli posiadasz gabinet to też znajdziesz coś dla siebie. Z ciekawych propozycji jest krzesło obrotowe. Do kompletu idealne będą także inne meble. Ciekawą opcją jest biurko metalowe cena.

REKLAMA

   
REKLAMA

PRZEWODNIK - ŚLUZA GUZIANKA

Śluza Guzianka (długość 44m, szerokość wrót 7,5m, różnica poziomów wody około 2,2m) łącząca dwa jeziora: Bełdany i Guzianka Mała.

Śluza Guzianka, przewodnik, Ruciane-Nida
fot. Janusz Monkiewicz

Rocznie przepływa przez nią około 20.000 łodzi. Mieści się w niej około 14 przeciętnych jachtów. Przed wpłynięciem należy czekać po lewej stronie za palami.

Śluza Guzianka, przewodnik, Ruciane-Nida
fot. e-Mazury.com.pl

Jak już znajdziemy się w śluzie, operator śluzy pobiera od nas opłatę za pomocą sitka na kiju i rozpoczyna się śluzowanie. W miejscu tym śluzują się zarówno kajaki, turystyczne jachty, jak również statki pasażerskie.

 


 

 

 


Strona główna | O FirmieOgłoszenia | Reklama | Praca | Kontakt | e-mail
Copyright C 2003