Mazury - Absolutnie wszystko o Mazurach. Noclegi, czarter, Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia, Mazury, Mazury, naszego serwisu. e-Mazury.com.pl
Wejsuny, Wieś Wejsuny, Kamienna Baba Wejsuny, Wieś Wejsuny, Kamienna Baba Wejsuny, Wieś Wejsuny, Kamienna Baba
  
  
  
  
  
   
REKLAMA

PRZEWODNIK - WYGRYNY

Wieś Wygryny jest uroczono położona nad Zatoką Wygryńską, przy Jeziorze Wygryny, łączącym się z Jeziorem Bełdany. Otoczona jest starym lasem obfitującym w jagody i grzyby.

Założona została w 1711 roku i początkowo składała się z zaledwie kilku zagród, a jej mieszkańcy zajmowali się głównie leśnictwem i rolnictwem. Od kilku lat, dzięki wsparciu lokalnych władz i wykorzystaniu swoich niewątpliwych atutów, takich jak malownicze położenie, czyste powietrze i piękna przyroda.

Wygryny stały się dynamicznie rozwijającą się miejscowością wypoczynkową. Zaplecze turystyczne jest z roku na rok sukcesywnie rozbudowywane, powstaje coraz więcej nowych obiektów noclegowych, gastronomicznych i portowych. Jest to wspaniałe miejsce na wypoczynek w ciszy. Ze względu na dużą ilość ryb, jest często odwiedzane przez wędkarzy. Niedaleko jest stąd do ciekawej turystycznie miejscowości Ruciane-Nida.


Strona główna | O FirmieOgłoszenia | Reklama | Praca | Kontakt | e-mail
sprzęt rehabilitacyjny . sprzęt rehabilitacyjny . sprzęt rehabilitacyjny . sklep rehabilitacyjny . sprzęt laboratoryjny . sprzęt medyczny . sprzęt rehabilitacyjny . defibrylator . sprzęt szpitalny . sprzęt laboratoryjny . pulsoksymetr . spirometr . spirometry . aparat do krioterapii . waga medyczna . piłka do ćwiczeń . taśma do ćwiczeń . masaż limfatyczny . drenaż limfatyczny . bezdech senny . waga lekarska . masażer . destylator . krioterapia . Zakopane . wagi . Kaszuby . Viva Maria . stół do masażu . waga sklepowa . pulsoksymetry . poręcze do nauki chodzenia . aparat ekg . sprzęt do fizykoterapii . noclegi nad morzem . meble medyczne . waga hakowa . negatoskop . detektor tętna płodu . krzesła do poczekalni
Copyright C 2003